Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1911

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:15:00
305171
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V 1910-1936, medal nagrodowy, 1911, Aw: Popiersie Jerzego V w lewo, na odcięciu ramienia sygnatura B.M., GEORGIVS V DEI GRA: - REX ET IND: IMP:, Rw: Wieniec, w którym AWARDED / BY THE / DEPARTMENT / OF / AGRICULTURE / AND / TECHNICAL / INSTRUCTION, w otoku ROYAL COLLEGE OF SCIENCE FOR IRELAND-DUBLIN, na obrzeżu wygrawerowane JAMES F. NAGLE. 1910–11
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 51.2 mm, 90.19 g, lekko czyszczony

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 150

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł