Watykan, medal na pamiątkę otwarcia Świętych Drzwi oraz Roku Świętego, 1900

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:14:40
305860
Opis: Watykan - Leon XIII 1878-1903, medal na pamiątkę otwarcia Świętych Drzwi oraz Roku Świętego, 1900, Rzym, Aw: Popiersie papieża w lewo, na dole sygnatura BIANCHI, LEO • XIII • PONT • - MAX • AN • XXII, Rw: Święte Drzwi, nad nimi Chrystus, VENITE • AD • ME • OMNES - HANC • EST • PORTAE • COELI, w odcinku AN•MCM
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.4 mm, 11.07 g, czyszczony, zapiłowanie i zarysowanie, medal wyemitowany 24 grudnia 1899 roku, rozdawany pielgrzymom, którzy odwiedzili Rzym

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 141

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł