Francja, medal pamiątkowy, 1895

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:12:20
305170
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1895, Aw: Trzy postacie, niżej herb Paryża, 1215 - 1895 - UNVERSITE DE PARIS, Rw: Okręt płynący w lewo, FLVCTAT NEC MERGITVR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 65.1 mm, 124.52 g, lekko czyszczony, uszkodzenia na rancie; na obrzeżu punca srebra 2 ARGENT

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 195

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  185 zł