Czechosłowacja, medal z okazji 85. urodzin Tomasza Garrique Masaryka, 1935

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:11:40
305167
Opis: Czechosłowacja, medal z okazji 85. urodzin Tomasza Garrique Masaryka, 1935, Aw: Popiersie w prawo, TOMAS G• - MASARYK, Rw: 7 III 18-50 / NA PAMĚT / 85• NAROZENIN / PRVNÍHO PRESIDENTA / REPUBLIKY / ČESKOSLOVENSKÉ / 7 III 19-35, na obrzeżu punca i punca srebra
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '987', 42.1 mm, 29.79 g, czyszczony

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 140

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  46 zł