Watykan (Państwo Kościelne), 5 lirów, 1931

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:09:20
305662
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI 1922-1939, 5 lirów, 1931
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.96 g, patyna
Literatura: Berman 3355

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 169

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  22 zł
8)  20 zł