Niemcy, 1 rupia, 1910 J

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1 rupia, 1910 J

Niemcy, 1 rupia, 1910 J

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 22:00:20
305682
Opis: Niemcy - Niemiecka Afryka Wschodnia, 1 rupia, 1910 J, Hamburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 916.6, uszkodzenie obrzeża na rewersie
Literatura: AKS 619, Jaeger 722

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 164

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  105 zł
7)  85 zł
8)  75 zł
9)  55 zł
10)  48 zł