Niemcy, 5 marek, 1909

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 5 marek, 1909

Niemcy, 5 marek, 1909

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:58:40
305677
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek, 1909, Muldenhütten, 500-lecie uniwersytetu w Lipsku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, subtelna patyna
Literatura: AKS 188, Jaeger 139

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 189

1)  800 zł
2)  800 zł
3)  760 zł
4)  700 zł
5)  600 zł
6)  540 zł
7)  500 zł