Niemcy, 32 szylingi (talar), 1752

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:54:20
305607
Opis: Niemcy - Lubeka- miasto, 32 szylingi (talar), 1752
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.13 g, ładnie zachowane, delikatna patyna
Literatura: Behrens 300, Schön 28

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 159

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  370 zł
4)  310 zł