Niemcy, talar, 1766

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 29-06-2020 18:00
Zakończenie: 09-07-2020 21:54:00
Niemcy, talar, 1766

Niemcy, talar, 1766

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:54:00
305597
Opis: Niemcy - Hildesheim- biskupstwo - Fryderyk Wilhelm (1763–1789), talar, 1766, Aw: Popiersie Fryderyka w prawo, pod popiersiem L, FRID WILHD G EP HILD S R I P, Rw: Pod koroną i płaszczem kartusz z herbem Hildesheim, CONCORDIA STABLLI, w odcinku X STÜCK EINE FEINE / MARCK / 1766
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.87 g, minimalna wada stempla na rewersie, ale ładnie zachowany, patyna
Literatura: Davenport 2344, Knyphausen 4610, Mehl 718

Cena wywoławcza: 4 200 zł
Cena szacunkowa: 6 500 zł
Ilość odsłon: 114