Niemcy, 3 krajcary (grosz), 1701

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:50:20
305604
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Emanuel 1679-1726, 3 krajcary (grosz), 1701, Monachium
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowany
Literatura: Hahn 189, Schön 3

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 95

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  250 zł
4)  250 zł