Brytyjska Afryka Wschodnia, 1 rupia, 1888 H

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:49:00
305685
Opis: Brytyjska Afryka Wschodnia - protektorat brytyjski ok.1880-1920, 1 rupia, 1888 H, Birmingham
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 917, bardzo rzadka moneta, nakład 84.000 sztuk, patyna
Literatura: KM 5

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 199

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  175 zł
8)  135 zł
9)  125 zł