Austria, 3 krajcary, 1705 GE

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, 3 krajcary, 1705 GE

Austria, 3 krajcary, 1705 GE

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:48:00
305027
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 3 krajcary, 1705 GE, Praga
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1473

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 97

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł
4)  40 zł
5)  38 zł