Polska, 1 złoty, 1925

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:29:40
304876
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 146

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  115 zł