Polska, 2 złote, 1925

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:28:40
305765
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 2 złote, 1925, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, odmiana bez kropki po dacie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, zielonkawa patyna
Literatura: Parchimowicz 109e

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 744

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 600 zł
4)  1 450 zł
5)  1 400 zł
6)  840 zł
7)  800 zł
8)  760 zł
9)  640 zł
10)  560 zł
11)  500 zł
12)  390 zł
13)  370 zł
14)  350 zł
15)  340 zł
16)  330 zł
17)  310 zł
18)  300 zł
19)  290 zł
20)  280 zł
21)  270 zł
22)  260 zł
23)  240 zł