Polska, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:20:00
304929
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: lakierowane, uszkodzonie na obrzeżu
Literatura: Bitkin 1025, H-Cz. 3610, Iger KK.26.1.a, Plage 161

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 258

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  190 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  70 zł
9)  65 zł