Polska, 1 zloty, 1831 KG

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 zloty, 1831 KG

Polska, 1 zloty, 1831 KG

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:19:20
304920
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 zloty, 1831 KG, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1000, H-Cz. 3653, Plage 74, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 127

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  50 zł