Polska, 2 złote, 1818 IB

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 złote, 1818 IB

Polska, 2 złote, 1818 IB

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:19:00
304931
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1801-1825, 2 złote, 1818 IB, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 832, H-Cz. 3529, Plage 47, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 175

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  95 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  60 zł
10)  55 zł
11)  38 zł
12)  36 zł