Polska, grosz wikariacki, 1741

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:06:40
305639
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, grosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu w prawo, legenda; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kahnt FA2 642, Merseburger 1699b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 159

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  60 zł