Polska, ort, 1754

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:06:00
304936
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754, Lipsk, efraimek, wąskie popiersie z żeberkowanym przekrojem naramiennika zbroi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 687 var. b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 569

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  185 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  145 zł
12)  130 zł
13)  120 zł
14)  110 zł
15)  100 zł
16)  80 zł
17)  70 zł
18)  60 zł