Cesarstwo Rzymskie, majorina, 348-351

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:49:40
305750
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, majorina, 348-351, Konstantynopol, Aw: Popiersie cesarza w lewo, D N CONSTANTIVS P F AVG, Rw: Cesarz w zbroi, stojący w lewo, trzymający labarum nad dwoma klęczącymi jeńcami, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku CONSA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.3 mm, 3.75 g, ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC 84

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 165

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  55 zł
4)  48 zł