Cesarstwo Rzymskie, majorina, 351-354?

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:49:00
305749
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, majorina, 351-354?, Cyzicus?, Aw: Popiersie cesarza w diademie w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: Żołnierz przebijający włócznią powalonego jeźdźca, FEL TEMP REPARATIO, w lewym polu Γ, w odcinku SMKΔ?
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 23.1 mm, 4.87 g, zielona patyna
Literatura: RIC 92?

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 85

1)  24 zł