Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276-282

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:45:20
305739
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian bilonowy, 276-282, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej, trzymającego berło zakończone orłem, w lewo, IMP C M AVR PROBVS P F AVG, Rw: Pax stojąca w lewo, trzymająca gałązkę oliwną oraz berło, PAX AVG, w odcinku XXIVI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.2 mm, 3.79 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 704

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 185

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  48 zł