Grecja i posthellenistyczne, denar, 174-180

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:43:20
305730
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Sauromates II 174-210, denar, 174-180, Aw: Popiersie w prawo, ΒΑCΙΛΕωC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ, Rw: Afrodyta w koronie, siedząca w lewo na tronie, trzymająca jabłko i berło, za nią gwiazda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.2 mm, 10.07 g, niedolanie krążka, zielona patyna
Literatura: MacDonald 543/1 var. (bez rozetki w prawym polu awersu) , Stanisławski -

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 255

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  165 zł
5)  70 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  48 zł
10)  44 zł
11)  40 zł
12)  38 zł
13)  36 zł