Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:42:40
305732
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.3 x 12.4 mm, 2.86 g oraz 26.1 x 11.2 mm, 2.53 g, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 189

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  42 zł
9)  36 zł