Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:42:20
305734
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ, u dołu monogram
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 16.3 mm, 5.99 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 589

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 154

1)  32 zł
2)  30 zł