Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:01:20
305863
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 5 złotych, 8.06.1794, seria N.C.1, numeracja 22421, podpisy J. Fechner - A. Reykowski, bez firmowego znaku wodnego
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, liczne złamania
Literatura: Lucow 4 (R2), Miłczak A1a2

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 194

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  250 zł