Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, denar krzyżowy, X/XI w.
302354
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzy... | IV+ |
48 zł szac. 75 zł 83 wyświetleń |
2 | zakończona | |
XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w.
304803
Korona z wygiętymi bocznymi fleuronami, środkowy fleuron ... | III- |
55 zł szac. 60 zł 92 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 10 groszy, 1816 IB
305133
| III |
105 zł szac. 80 zł 110 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 3 grosze, 1840 MW
304788
bez kropek na rewersie | III- |
105 zł szac. 50 zł 383 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 1 grosz, 1933
305131
| II |
135 zł szac. 100 zł 121 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1985
303440
Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Matki Polki, wypukły napis... | I/I- |
32 zł szac. 40 zł 69 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1971
303434
FAO - Fiat Panis /dziecko ssące pierś/, wypukły napis PRÓBA | I |
32 zł szac. 50 zł 92 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, ort, 1753 B
304647
popiersie bez korony i miecza | III |
100 zł szac. 80 zł 148 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, 4 x 1 centym, 1848, 1849, 1850, 1851
304458
| II/III |
70 zł szac. 80 zł 140 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, żeton z okazji wizyty cesarza w Lille, 1853
305145
sygnowany, BARRE, Aw: Głowa władcy w lewo, w otoku NAPOLE... | III+ |
70 zł szac. 70 zł 154 wyświetleń |
2 | zakończona |