III Rzeczpospolita Polska 1989-, zestaw kopii odznaczeń

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:32:20
303744
Opis: III Rzeczpospolita Polska 1989-, zestaw kopii odznaczeń, w skład zestawu wchodzi Medal Lotniczy, Medal Ochotniczy za Wojnę oraz Medal Związku Hallerczyków (fantazyjna złocona odmiana)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 203

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  32 zł
5)  20 zł
6)  18 zł