Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Kwatermistrzowskiej, 1947

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:27:20
305283
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, odznaka Oficerskiej Szkoły Kwatermistrzowskiej, 1947, Łódź, Tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, powyżej szarfa z literami OSK, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana B GRABSKI ŁÓDŹ w otoku ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE POD ZARZĄDEM PAŃSTW
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 35.6 x 45.4 mm, 29.64 g
Literatura: Odznaki i Oznaki LWP 56

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 554

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł