Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Kwatermistrzowskiej, 1947
Zakończenie: 02-07-2020 22:27:20
305283
Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, odznaka Oficerskiej Szkoły Kwatermistrzowskiej, 1947, Łódź, Tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, powyżej szarfa z literami OSK, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana B GRABSKI ŁÓDŹ w otoku ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE POD ZARZĄDEM PAŃSTW |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 35.6 x 45.4 mm, 29.64 g |
Literatura: | Odznaki i Oznaki LWP 56 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 651