III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Zasługi za Dzielność (odmiana fantazyjna), po 1990
Zakończenie: 02-07-2020 22:27:00
303720
Opis: | III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Zasługi za Dzielność (odmiana fantazyjna), po 1990, Warszawa, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, na ramionach ZA / DZIEL - NOŚĆ, w medalionie w obwódce litery RP, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykonany w Mennicy Państwowej |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, 42.8 x 48.2 mm, 26.46 g (krzyż), 1.89 g (wstążka), złocenie wykonane najprawdopodobniej w celach handlowych lub kolekcjonerskich |
Literatura: | Krotke TRp. zD. 2a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 452