III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Zasługi za Dzielność (odmiana fantazyjna), po 1990

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:27:00
303720
Opis: III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Zasługi za Dzielność (odmiana fantazyjna), po 1990, Warszawa, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, na ramionach ZA / DZIEL - NOŚĆ, w medalionie w obwódce litery RP, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykonany w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 42.8 x 48.2 mm, 26.46 g (krzyż), 1.89 g (wstążka), złocenie wykonane najprawdopodobniej w celach handlowych lub kolekcjonerskich
Literatura: Krotke TRp. zD. 2a

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 387

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  32 zł
6)  30 zł