III Rzeczpospolita Polska 1989-, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami, po 1990

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:26:20
303716
Opis: III Rzeczpospolita Polska 1989-, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami, po 1990, Warszawa, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, w medalionie w obwódce litery RP, przywieszka z dwoma skrzyżowanymi mieczami, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykonany w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 44.2 x 48.1 mm, 32.95 g (krzyż), 1.27 g (wstążka)
Literatura: Krotke TRp. Z. 1 - Mk.12

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 270

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  40 zł
5)  38 zł