Polska, Złota Odznaka Orderu Zasługi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, 1974-1990
Zakończenie: 02-07-2020 22:20:00
303678
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złota Odznaka Orderu Zasługi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, 1974-1990, Pięcioramienny krzyż w kątach którego pięć pęków promieni, na środku przymocowany Orzeł, na stronie odwrotnej w medalionie 1974, przywieszka w kształcie tarczy z literami PRL, z boków dwa pęki promieni, order dwuczęściowy, mocowany na wstążkę |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony i srebrzony, emalia, 47.6 mm, 27.00 (krzyż), 3.03 g (wstążka), Orzeł odklejony |
Literatura: | Stela IV.6.1.4. |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 292