Polska, Złota Odznaka Orderu Zasługi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, 1974-1990

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:20:00
303678
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złota Odznaka Orderu Zasługi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, 1974-1990, Pięcioramienny krzyż w kątach którego pięć pęków promieni, na środku przymocowany Orzeł, na stronie odwrotnej w medalionie 1974, przywieszka w kształcie tarczy z literami PRL, z boków dwa pęki promieni, order dwuczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony i srebrzony, emalia, 47.6 mm, 27.00 (krzyż), 3.03 g (wstążka), Orzeł odklejony
Literatura: Stela IV.6.1.4.

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 255

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł
4)  32 zł
5)  30 zł