Polska, Order Budowniczych Polski Ludowej (wersja grawerska) z miniaturą
Zakończenie: 02-07-2020 22:19:20
303674
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Order Budowniczych Polski Ludowej (wersja grawerska) z miniaturą, Ośmiopromienna gwiazda, między promieniami kielichy kwiatu, zwrócone do środka orderu, w polu robotnik trzymający młot i sztandar, na stronie odwrotnej w medalionie litery RP, order dwuczęściowy, mocowany na wstążkę, na stronie odwrotnej miniatury litery PRL |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, 48.8 mm, 51.18 g (order), 1.44 g (wstążka, 4.77 g (miniatura) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1122