III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1992
Zakończenie: 02-07-2020 22:15:20
303652
Opis: | III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1992, Warszawa, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, emalia, 54.8 x 54.8 mm, 31.16 g (krzyż), 1.44 g (wstążka), 1.54 g (rozeta) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 464