III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1992

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:15:20
303652
Opis: III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1992, Warszawa, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 54.8 x 54.8 mm, 31.16 g (krzyż), 1.44 g (wstążka), 1.54 g (rozeta)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 101

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  40 zł
6)  36 zł