III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Złoty Orderu Wojennego Virtuti Militari, od 1992
Zakończenie: 02-07-2020 22:14:00
303644
Opis: | III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Złoty Orderu Wojennego Virtuti Militari, od 1992, Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł, na stronie odwrotnej w medalionie obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której napis HONOR / I / OJCZYZNA / 1792, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, niebieska wstążka z dwoma czarnymi pasami |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak ? złocony, emalia, 38.3 x 42.7 mm, 16.91 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 365