Polska, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari, 1944

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:13:00
303638
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari, 1944, Moskwa, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł, na stronie odwrotnej w medalionie obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której napis HONOR / I / OJCZYZNA / 1792, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, niebieska wstążka z dwoma czarnymi pasami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', emalia, 38.1 x 24.9 mm, 24.30 g, punktowe uszkodzenia wieńca, wykonany w Moskwie, rzadki
Literatura: Stela I.3.5.B. (R)

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 265

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 500 zł
4)  1 400 zł
5)  500 zł
6)  400 zł
7)  300 zł