Polska, medal Anna Jagiellonka, 2006
Zakończenie: 02-07-2020 22:12:00
303829
Opis: | Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal Anna Jagiellonka, 2006, Aw: Popiersie córki Zygmunta I Starego i Bony Sforzy delikatnie w lewo, po bokach data 1576-1596, i napis u dołu ANNA JAGIELLONKA, Rw: Imitacja monety z herbami Polski, Litwy i herbem Sworzów pod koroną |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro 32.1 mm, 14.06 g próby 925, stemple lustrzane, patyna na awersie, piękne |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 278