Polska, medal Św. Krzysztof

Polska, medal Św. Krzysztof

Polska, medal Św. Krzysztof

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:11:00
303153
Opis: Polska - III RP po 1989, medal Św. Krzysztof, Aw: Półpostać świętego Krzysztofa, nad nim dziecie, napis ŚWIĘTY KRZYSZTOF, Rw: Dłoń, w tle krzyż, mały, wklęsły krzyż u dołu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.1 mm, 45.00 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173

1)  65 zł
2)  60 zł