Polska, plakieta z Stanisławem Leszczyńskim, 1988

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:10:00
304007
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Stanisławem Leszczyńskim, 1988, projektu P.Gorola z okazji XXIII Zjazdu Prezesów Numizmatyków PTAiN Poznań 1988
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 55.2 x 90.3 mm próby 925 - punca nabita na obrzeżu, 225.35 g, nakład tylko 35 sztuk
Literatura: Paszkowycz 31/88

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 219

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  450 zł