Polska, plakieta z Stanisławem Leszczyńskim, 1988
Zakończenie: 02-07-2020 22:10:00
304007
Opis: | Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Stanisławem Leszczyńskim, 1988, projektu P.Gorola z okazji XXIII Zjazdu Prezesów Numizmatyków PTAiN Poznań 1988 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro 55.2 x 90.3 mm próby 925 - punca nabita na obrzeżu, 225.35 g, nakład tylko 35 sztuk |
Literatura: | Paszkowycz 31/88 |
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 245