Polska, medal z okazji 10. rocznicy Cudu nad Wisłą, 1930

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:03:40
303968
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z okazji 10. rocznicy Cudu nad Wisłą, 1930, projektu S.R. Koźbielewskiego, Aw: Na tle Warszawy popiersie papieża Piusa XI w lewo w otoku napis NIE OPUŚCIŁ WARSZAWY OJCIEC Św. PIUS XI w 1920 R., Rw: Mapa terytorium Polski, w otoku w trzech kręgach napisy W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ CUDU NAD WISŁĄ / W 1683 R. JAN SOBIESKI KRÓL POLSKI OCALIŁ POD WIEDNIEM CHRZEŚCIJAŃSTWO OD NAJAZDU TURKÓW / W 1920 R. NARÓD POLSKI OCALIŁ NAD WISŁĄ CHRZEŚCIJAŃSTWO OD NAWAŁY BOLSZEWICKIEJ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.1 mm, 70.94 g, medal w oryginalnym, uszkodzonym, tekturowym pudełku Mennicy Warszawskiej
Literatura: Strzałkowski 680 (R)

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 188

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  125 zł