Polska, medal - Hugo Kołłątaj, 1912

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:01:00
303937
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal - Hugo Kołłątaj, 1912, sygnowany, STANISŁAW POPŁAWSKI, Aw: Popiersie na wprost. PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI. Rw: Uskrzydlona postać klęcząca przed postumentem z płonącym kagankiem, górą w półkolu napis: NIL DESPERANDVM 1912
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 49.7 mm, 51.60 g, na obrzeżu punca - trójlistek
Literatura: Strzałkowski 232 (R)

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 317

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  560 zł
4)  410 zł
5)  350 zł
6)  250 zł
7)  230 zł