Niemcy, medal nagrodowy, 1926

Niemcy, medal nagrodowy, 1926

Niemcy, medal nagrodowy, 1926

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:00:20
305285
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal nagrodowy, 1926, rycerz z kopią, na koniu, na stronie odwrotnej, w wieńcu, Turnier / Lüben 1926 / Wettkampf / d. l. R.-V. / Dem Reitlehrer / Z.E.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 50.5 mm, 51.44 g, patyna, medal nagrodowy za zawody jeździeckie w Lubiniu (?)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 110

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł