Niemcy, medal nagrodowy, 1926
Zakończenie: 02-07-2020 22:00:20
Niemcy, medal nagrodowy, 1926
305285
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal nagrodowy, 1926, rycerz z kopią, na koniu, na stronie odwrotnej, w wieńcu, Turnier / Lüben 1926 / Wettkampf / d. l. R.-V. / Dem Reitlehrer / Z.E. |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, 50.5 mm, 51.44 g, patyna, medal nagrodowy za zawody jeździeckie w Lubiniu (?) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 278