Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal na pierwszy przelot z Europy do Ameryki, 1928

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:59:40
305151
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal na pierwszy przelot z Europy do Ameryki, 1928, Aw: Głowy barona Huenefeld, majora Fitzmaurice'a i kapitana Koehla, w otoku FIRST EAST TO WEST TRANSATLANTIC FLIGHT / APRIL 12-13 1928, Rw: Samolot BREMEN lecący nad Atlantykiem, poniżej amerykański orzeł, w otoku BALDONNEL AIRDROME APRIL 12 - GREENLY ISLAND 13.1928
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 31.8 mm, 10.80 g, bardzo łądny

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 91

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł