Czechosłowacja, medal na 85. rocznicę urodzin Tomasza Masaryka, 1935

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:59:20
305153
Opis: Czechosłowacja, medal na 85. rocznicę urodzin Tomasza Masaryka, 1935, Aw: Popiersie w prawo, TOMAS G• - MASARYK, Rw: 7 III 18-50 / NA PAMĚT / 85• NAROZENIN / PRVNÍHO PRESIDENTA / REPUBLIKY / ČESKOSLOVENSKÉ / 7 III 19-35
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 987, 32.2 mm, 14.86 g, punce na rancie

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 79

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł