Czechosłowacja, medal wybity z okazji 10 rocznicy utworzenia Czechosłowacji, 1928

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:59:00
305152
Opis: Czechosłowacja, medal wybity z okazji 10 rocznicy utworzenia Czechosłowacji, 1928, sygnowany O.SPANIEL; "Jsem ražen z českeho kovu"
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 987, 33.9 mm, 19.97 g, punce pod herbem

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 166

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  270 zł
4)  195 zł
5)  105 zł
6)  75 zł