Rosja, 5 kopiejek, 1830 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:51:20
305141
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1830 СПБ НГ, Petersburg, szeroka korona nad nominałem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 155, Adrianov 1830a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 157

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł