Norwegia, 12 skilling, 1845

Norwegia, 12 skilling, 1845

Norwegia, 12 skilling, 1845

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:47:00
304426
Opis: Norwegia - Oskar I 1844-1859, 12 skilling, 1845, Kongsberg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 875, patyna
Literatura: KM 314

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 147

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  140 zł
6)  100 zł
7)  65 zł