Niemcy, 2 marki, 1888 A

Niemcy, 2 marki, 1888 A

Niemcy, 2 marki, 1888 A

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:45:00
304694
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk III 1888, 2 marki, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienicie zachowane, subtelna patyna
Literatura: AKS 122, Jaeger 98

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 247

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  480 zł
4)  440 zł
5)  400 zł
6)  320 zł
7)  300 zł