Niderlandy, 1 gulden, 1846

Niderlandy, 1 gulden, 1846

Niderlandy, 1 gulden, 1846

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:38:20
304439
Opis: Niderlandy - Królestwo Niderlandów - Wilhelm II 1840-1849, 1 gulden, 1846, Utrecht
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia rantu na awersie
Literatura: Schulman 523, KM 66

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 159

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  44 zł
7)  42 zł