Francja, medal na pamiątkę wystawy światowej, 1889

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:37:20
304472
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal na pamiątkę wystawy światowej, 1889, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE, niżej BRONZE, REPUBLIQUE - FRANCAISE, Rw: W wieńcu CENTENAIRE / DE / 1789, w otoku REPUBLIQUE FRANCAISE - EXPOSITION UNIVERSELLE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.1 mm, 14.83 g

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 50

1)  36 zł